Aktualności

Medale dla UKW na targach iENA 2018

13 listopada 2018
czytaj całość

Realizacja strategii rozwoju Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w obszarze innowacyjności i komercjalizacji wyników badań naukowych przyniosła kolejne owoce w postaci medali na International Trade Fair Ideas - Inventions - New Products iENA 2018.

czytaj całość…

Audycja "Pomysł - Innowacja - Kariera"

13 sierpnia 2018

Już 6 sierpnia w Polskim Radiu PIK wyemitowana została audycja "Pomysł - Innowacja - Kariera", której głównym punktem była obszerna rozmowa z dr. Dariuszem Mikołajewskim, dyrektorem Centrum Transferu Technologii i Innowacji UKW o miejscu innowacji na uczelni, finansowaniu badań i nagrodzonych wynalazkach.

czytaj całość…

UKW na WOD-KAN 2018

15 czerwca 2018
czytaj całość

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego był jednym z wystawców XXVI Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018. Stoisko zorganizowane było wspólnie z konsorcjantem Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

czytaj całość…

UKW na SCITECH IMPACT'18

14 czerwca 2018
czytaj całość

Pan Premier Mateusz Morawiecki i Pan Minister Jarosław Gowin odwiedzili stoisko Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na SciTech Impact’18. Wynalazki prezentował dr hab. inż. Marek Macko, prof. nadzw., Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy UKW.

 

czytaj całość…

UKW na XX Światowej Konferencji Gospodarczej w Toruniu

29 maja 2018
czytaj całość

Reprezentanci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego uczestniczyli w Jubileuszowej XX Światowej Konferencji Gospodarczej w Toruniu, która łączy przedstawicieli polonijnego świata biznesu z całego globu. Stanowi dla nich swego rodzaju platformę dialogu, jest okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów.

 

czytaj całość…

Konferencja pt. Dzień Dobry Biznes

11 maja 2018
czytaj całość

10 maja na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się konferencja pt. Dzień Dobry Biznes. Wydarzenie zostało zainicjowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego a jego organizacją na UKW zajął się Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej. 

czytaj całość…

Powołanie spółki celowej UKW - AIP

13 kwietnia 2018

12 kwietnia 2018 r. Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny powołał Spółkę celową UKW pod nazwą „Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego sp. z o.o.”.

czytaj całość…

Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej
ul. M. K. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz
tel. 52 32 36 741, e-mail: synergia@ukw.edu.pl