Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło konkurs w ramach Inwestycji C 2.1.3 Szkolenia dla obywateli

Interwencja w zakresie kompetencji cyfrowych zostanie skierowana do pełnoletnich osób posiadających numer PESEL i stale zamieszkujących na terytorium Polski. W zależności od potrzeb, nabędą oni umiejętności cyfrowe w zakresie korzystania z e-usług, załatwiania spraw administracyjnych, obsługi komputera i innych urządzeń cyfrowych, komunikacji online, wykorzystania użytecznych narzędzi i aplikacji cyfrowych, korzystania ze środków identyfikacji elektronicznej, bezpiecznego i krytycznego korzystania z mediów cyfrowych, informacji i danych, bezpiecznych zakupów i innych transakcji w sieci.

Szczegóły dotyczące konkursu na stronie: gov.pl

fundusze@ukw.edu.pl
tel. 52 3236779, 52 3236773, 52 3236775