Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło konkurs w ramach Inwestycji C 2.1.3 Szkolenia dla osób wykluczonych cyfrowo

Głównym celem interwencji jest zwiększenie liczby osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności cyfrowe. Działanie to ma na celu przeprowadzenie szkoleń dla osób wykluczonych cyfrowo lub z niskim poziomem kompetencji cyfrowych, w tym dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, na terenie całej Polski. Szkolenia te umożliwią nabycie kompetencji cyfrowych na poziomie co najmniej podstawowym, zgodnie z metodologią Eurostatu, która jest wykorzystywana do wyliczenia Wskaźnika Umiejętności Cyfrowych (Digital SkillsIndicator).

Szczegóły dotyczące konkursu na stronie:gov.pl

fundusze@ukw.edu.pl
tel. 52 3236779, 52 3236773, 52 3236775